Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: SharePoint Developer, Tachov

Pozice:
SharePoint Developer
Zaměstnavatel:
KDK Automotive Czech s. r. o.
IČO:
64356043
Oblast (okres, kraj):
Tachov
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
60000
Popis práce:

První kontakt se zaměstnavatelem emailem.
Náplň práce
- poskytovat poradenství a podporovat digitalizaci a optimalizaci výrobních procesů se zaměřením na aktuální technologie M365
- nastavovat nové standardy pro budoucí vývoj moderních řešení M365
- analýza a zpracování požadavků s ohledem na stávající podnikovou IT strategii
- integrace stávajících procesů, aplikací a pracovních postupů do nové platformy M364
- zodpovědnost za koncepci, návrh, vývoj a zavádění aplikací a automatizace na bázi MicrosoftSharePoint a platformy Microsoft Power
- realizace projektů (řízení projektů, správa dokumentace, vytěžování dat pomocí Power Bi
Požadované zkušenosti a dovednosti
- odborné znalosti a zkušenosti s aplikacemi a technologiemi Microsoft (MS Teams, SharePoint online, Power Apps, Power Automate)
- zkušnosti s plánováním a vytvářením nízkokódovaných/nekódovaných řešení
- zkušenosti a znalosti v oblasti vývoje softwaru s frameworkem, NET, Zejména s jazykem C# a MS SQL Serverem
- znalost programování rozšíření SharePointu pomocí Visual Studia 2008/2010 a programování rozhhraní (webové části)
- znalost aktivity pracovních postupů, přijímače událostí HTML, Liverlight a XHTML
- komunikativní znalost anglického a německého jazyka (příp. i španělština)

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Věra Houšková
Telefon:
374 507 733
Počet zobrazení inzerátu:
67×